Ronaldo: S penaltou nebyl problém

Cristiano Ronaldo přiznal, že penalta v 69. minutě proti Tottenhamu mu nedělala problém. Média byla toho mínění, že na Ronaldovi leží stále neproměněná penalta proti West Hamu United.

 

Na otázku, jestli si pamatuje neproměněnou penaltu, odpověděl:

 

"Budu upřímný, ne. Někdy skóruješ, někdy ne. Nemyslel sem na zápas s West Hamem- to je minulost. Soustředil sem se na přítomnost. Věřil sem si. Podařilo se mi proměnit penaltu a vstřelit branku. Jsem velmi šťastný, spoluhráči jsou šťastní…. Všichni jsme šťastní." řekl Cristiano.

 

Utkání s Tottenhamem ale nezačalo dobře. Spurs totiž vstřelili první branku. Branka Teveze v 40. minutě ale srovnala utkání. V druhém poločase dal své další branky v této sezóně Cristiano Ronaldo a Manchester United vyhrál 3:1.

 

"Byl to těžký zápas. Věděli jsme, že Tottenham má dobrý tým. Přijeli na Old Trafford po skvělém vítězství nad Arsenalem. Ale myslím, že jsme hráli lépe a vítězství jsme si zasloužili." dodal Cristiano.

 

"Je to skvělé, že jsem vstřelil již tolik branek, ale musím hlavně poděkovat mým spoluhráčům, kteří mi velmi pomáhají v této sezóně. Tato sezóna je zatím skvělá a já doufám, že budu ve svých výkonech pokračovat. Nejdůležitější ale je, aby hrál co nejlépe celý tým. Jsme v čele Premier League a postoupili jsme do 5. kola FA Cupu." dodal Cristiano.

 

"Tato soutěž je pro nás velmi důležitá, a proto ji chceme vyhrát. Jsem přesvědčený, že se nám to tuto sezónu podaří." zakončil Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.