Dvě branky Manucha !

Manucho Goncalves ukázal, proč jej Sir Alex Ferguson koupil. Reprezentant Angoly se ukázal opět skvěle a tentokrát vstřelil dvě branky. V článku si můžete stáhnout všechny tři branky Manucha na tomto turnaji.

Soupeřem Angoly byl favorizovaný tým Senegalu, proto neměli svěřenci Luise Oliveiry Goncalvese lehkou práci. První půle probíhala podle přání favorita, který po dvaceti minutách vedl, když první branku dal Faye.

V druhém poločase se ale ukázali hráči Angoly, za které vyrovnal právě Manucho. Manucho perfektně hlavičkoval a dával Angole naději na tři body.

Senegal po obdržené brance nehrál lépe, ba naopak, svěřenci Kasperczaka hráli čím dál hůř. Po rohovém kopu tedy chybu brankáře a obránců využil podruhé Manucho, který vstřelil třetí branku na turnaji.

V 78. minutě udělal tečku za utkáním Flavio, který vytvořil s Manuchem obávaný útok. Flavio také vstřelil branku po rohovém kopu, tentokrát z levé strany. Angola tedy porazila Senegal 3:1, čímž se dostala na první místo v tabulce. Dalším soupeřem Angoly bude Tunisko.