Levý Obránce 2/2

Rubrika pokračuje.. Tentokrát se podíváme na možné posily, které by mohly přijít na pozici levého beka. Aktualizováno o Videa!

 

1. Alan Hutton, Skotsko, 23 let

Alan je skvělým bekem Glasgow Rangers, kde hraje na levé straně obrany. Zájem o něj má Manchester United a Tottenham Hotspur. Podle médií se již dohodl Hutton s Manchesterem United na tom, že v létě zamíří na Old Trafford, kde bude bojovat o místo v základní sestavě buď na levé, nebo pravé straně obrany. Ve Skotské reprezentaci je oporou a v Rangers je jistotou.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=Gx4Fw-3mRug

 

2. Philipp Lahm, Německo, 24 let

Philipp je hráčem Baernu Mnichov, kde hraje na levé straně obrany. Svou branku proti Kostarice na MS 2006 otevřel celé mistrovství, které se Němcům podařilo. Philipp ukazoval útočné výpady po levé straně a dokázal skvěle zahrát i v defenzívě.  V Německé reprezentaci je obrana chloubou, ale za Lahma není výborná náhrada.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=TgSBBo1HDxg

 

3. Leighton Baines, Anglie, 23 let

Leighton nedávno přestoupil z Wiganu do Evertonu, kde se pomalu usazuje na místě levého obránce. Jeho výkony ve Wiganu byly skvělé a již tou dobou se spekulovalo o přestupu do Manchesteru United, ale Baines si vybral Everton. Dnes spekulace neutichly a Baines je opět spojován s United. V Anglické reprezentaci si už stihl zahrát, ale Anglie si bohužel na Euru nezahraje, takže Baines si na velký turnaj musí ještě počkat.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=Unq4_n871SI

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.