Manchester United – Tottenham 3:1

Manchester United porazil ve 4. kole FA Cupu Tottenham 3:1 a jde dále.

Domácí Manchester zahrozil už ve 4. minutě utkání, ale Wayne Rooney pálil po přihrávce Giggse pouze do boční sítě branky Tottenhamu, kterou v utkání hájil Radek Černý. O deset minut později pálil těsně vedle levé tyče Ronaldo. A tak udeřilo na druhé straně – probíhala 24. minuta utkání, Aaron Lennon z pravé strany přihrál před branku, kde byl úplně volný Robbie Keane a ten nezaváhal – 0:1. V 31. minutě si Černý bez problémů poradil s hlavičkou Johna O’Shea, který v zápase nastoupil na pravém kraji obrany. O chvíli později nevyzrál na Van der Sara Lennon. V 37. minutě musel český brankář vyrazit na roh nebezpečnou střelu Giggse. V 38. minutě vyrovnal Carlos Tevez, když hostující obrana neodvrátila míč do bezpečí. V závěru poločasu mohl po dlouhém sprintu skórovat Lennon, ale Van der Sar jeho střelu vyrazil. V 47. minutě opět zahrozil skvěle hrající Lennon, ale přestřelil. V 59. minutě minul v obrovské šanci Cristiano Ronaldo. V 64. minutě se na hřiště dostal po dlouhých měsících Paul Scholes, když nahradil Michaela Carricka. V 68. minutě Michael Dawson k pokutovém území schválně zahrál rukou, aby se Rooney nedostal do šance a kopala se penalta. Dawson navíc viděl červenou kartu. Penaltu bez problémů proměnil Cristiano Ronaldo. V 84. minutě Černý chytl střelu střídajícího Andersona a na druhé straně pokus Berbatova zastavila tyč domácí branky. Pojistku přidal v 88. minutě Ronaldo, když se prosadil střelou k tyči. Manchester United tak nakonec porazil Tottenham 3:1 a postoupil do dalšího kola FA Cupu.