Ronaldo: Získáme The Treble

Po slabém začátku se Manchester United dostal do vedení Premier League. Hodně klubů by bylo tímto nadšeno, ale Rudí Ďáblové chtějí získat The Treble.

 

Cristiano Ronaldo, který je v úžasné formě, řekl, že Manchester United má teď největší naděje na The Treble, od roku 1999. Velmi dobře si vedou v lize, také vyhrálí s přehledem skupinu Ligy Mistrů a dále bojují o FA Cup. Portugalský záložník je přesvědčený, že on a jeho spoluhráči dokáží zopakovat úspěch z roku 1999.

 

"Máme velké šance na vítězství v Premier League, Lize Mistrů a FA Cupu. Náš tým je skvělý a každý je velmi namotivovaný." řekl Cristiano.

 

Ronaldo je také nadšený z toho, že se vrací Paul Scholes.

 

" On je fantastickým hráčem, velmi často na sebe bere zodpovědnost v těžkých momentech hry. Mohu se od něj hodně naučit, protože hrát po boku takového fotbalisty je skvělým úspěchem." dodal Cristiano.

 

Také Park Ji-Sung touží po The Treble. Park byl také dlouho zraněný a do týmu se vrátil na začátku tohoto roku. Teď dostane pravděpodobně šanci hrát proti Tottenhamu.

 

" FA Cup mám velmi rád od doby, kdy jsem přišel na Old Trafford. Tento pohár je důležitější než podobné poháry v jiných zemích, proto jej chci vyhrát." řekl Park.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.