Co se dnes napsalo? (4)

Po třech dnech další souhrn, předtím sem němel moc času….Fergie se omluvil Downesovi
Boss United, Sir Alex Ferguson se omluvil asistentovi manažera Readingu, Wally Downesovi, za útočné gesto při vítězství 2-0 na Madejski Stadium v sobotu. Za toto gesto FA neudělila žádný trest. Fergusson mluvil s Downesem v tunelu do útrob stadionu, že gesto vůbec nemířilo na lavičku Royals, a dal tak vše v pravou míru. Downes řekl: ,,Rozhodčí ze mě udělal toho špatného, přitom jsem nic neudělal. Byl jsem za svou celou kariéru vykázán na tribunu“. Důvodem celé hádky ale bylo přehnané nastavení, které pro diváky připravil sudí Steve Bennett.

Hargreaves je rád, že Scholesy je zpět
Defenzivní středopolař Owen Hargreaves, který přišel k United v létě z Bayernu Mnichov, se nemůže dočkat návratu svého zrzavého spoluhráče, který je již téměř připraven na návrat do akce. ,,V přípravě vypadá už velmi dobře. Každý ví jakou kvalitu a možnosti nám Paul v záložní řadě přináší“, řekl Owen. ,,Až bude plně připraven na návrat, bude to pro nás obrovská výhoda“, dodal.

United nejspíše porazí Arsenal v boji o Bennetta
Manchester United společně s Arsenalem chtějí získat vysoce ceněného mladíka z Grimsby – Ryana Benetta. Reprezentant Albionu pod 18 let hraje obránce a jeho cena se pohybuje kolem 2 miliónů liber. United mají větší šanci zisku tohoto talentu, neboť s The Marines navázali úzkou spolupráci. Společně s Bennettem, United pokukují i po jeho spoluhráči Matthew Birdovi.


Ferguson: David si zaslouží stý start

Manažer United se postavil za svého bývalého svěřence Davida Beckhama. O hvězdě LA Galaxy řekl: ,,Nenechat Beckse hrát jeho stý zápas za anglickou reprezentaci by určitě nebylo správné rozhodnutí a myslím si, že Capello má v této věci stejný názor. Po pravdě, neřekl bych, že je tu šance aby toho David nedosáhl“. Beckham může zakulatit kolonku startů za reprezentaci Albionu na rovnou stovku, pokud bude hrát přátelské utkání se Švýcarskem ve Wembley. Zápas se bude konat 6. února.

Rio by měl být kapitánem Anglie
Po Davidu Beckhamovi se boss United postavil za Ria Ferdinanda a prohlásil, že věří, že Rio může být tím správným kapitánem, jakého Anglie potřebuje. Rio v reprezentaci nasbíral již 50 startů a kapitánskou pásku v United navlékl již v několika utkáních. ,,John Terry má pozici kapitána v reprezentaci, ale pokud se stejné pocty dočká i Rio, tak bude více než šťastný. Já osobně bych Riovi kapitánskou pásku v United nedal, pokud bych si nebyl jist toho, že je schopen vést i národní tým“, řekl Ferguson.

Barthez: Odešel sem kvůli Glazerovi
Bývalý brankář United Fabien Barthez řekl, že když rodina Glazerů převzala Manchester United, tak byl pro něj čas odejít. Francouzský gólman řekl časopisu L’Equipe: ,,Američani vzali otěže týmu do svých rukou, dokonce i brankář byl Američan. Já v tu dobu nehrál na vrcholu svých možností a proto Howard dostával více příležitostí. Odešel jsem, protože když si chci užít života, tak si musím užívat všeho kolem mě“.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.