Ferguson: Bude to těžké

Již zítra nastoupí hráči Tottenhamu na Old Trafford, aby změřili síly s Manchesterem United v rámci 4. kola FA Cupu. Pro Manchester United to bude těžká zápas, protože svěřenci Juanda Ramose naposledy porazili Arsenal 5:1.

 

"Jestli jste viděli úterní zápas, ta jistě víte, že Spurs jsou ve skvělé formě. Hrají čím dál lépe. Výsledek úterního zápasu je určitě namotivuje." řekl Sir Alex Ferguson.

 

"Arsenal nehrál v nejsilnější sestavě, ale vítězství 5:1 je skvělé. Tottenham byl určitě lepší. Mohli vstřelit ještě více branek. To bylo opravdu skvělé vítězství a hráči Arsenalu tomu určitě nemohli uvěřit." dodal Fergie.

 

Po tomto zápasu můžeme v klidu říct, že forma Kohoutů jse opravdu vysoká, když si řekneme, že v těchto zápasech padá málo branek. Sir Alex Ferguson proto své hráče brání před nadměrným optimismem.

 

"Musíme přiznat, že během těchto vzájemných duelů na Old Trafford nepadá mnoho branek, takže se nemůžeme divit, když zápas zkončí výsledkem 1:0. Ovšem na White Hart Lane padá více branek, například vítězství United 4:0." řekl Fergie.

 

"Čeká nás další pohárový zápas. Nemám ale obavy z toho, že nás FA vylosovala jako domácí v tomto zápase. Co ještě musíme udělat? Musíme zvolit správnou taktiku a nemůžeme si před zápasem myslet, že utkání máme vyhrané, protože to jinak špatně dopadne. Ale náš tým má skvělou formu."zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.