Anderson se zlepšuje

Nedávno ohlásil trenér Brazilské reprezentace nominaci na zápas se Severním Irskem. Je v ní i Anderson. Sir Alex Ferguson není příliš překvapen tímto faktem, protože tvrdí, že jeho hráč si to zasloužil.

 

Jestli se Anderson v tomto zápase ukáže v dobrém světle, tak bude pravděpodobně povolán na OH v létě v Pekingu. Poté by bylo asi jasné, že by nemohl nastoupit k prvním zápasům, protože bude potřebný v Premiership.

 

Anderson se stal hvězdou této sezóny poté, co přišel v létě na Old Trafford. I nejlepší hráči si musí odpočinout, aby mohli hrát podle očekávání. Proto také Sir Alex Ferguson nerad pouští hráče na zápasy za reprezentaci, zvláště v této fázi sezóny.

 

Když přišel Anderson společně s Nanim na Old Trafford, tak měl být pouze náhradníkem Carricka a Hargreavese, ale poté co předvedl pár skvělých výkonů se stal klíčovým hráčem Manchesteru United.

 

Jeho vysoká forma přinutila již před rokem Dungu, aby povolal Andersona na Copa America. Tentokrát tento mladý talent nastoupí proti Severnímu Irsku, a když se ukáže v dobrém světle, tak pojede s Kanárky na OH v Pekingu.

 

"Vybírám mladé hráče, aby nabrali zkušenosti na mezinárodní úrovni před blížící se Olympiádou. Zápas se Severním Irskem rozhodne o tom, kdo poletí do Pekingu." řekl trenér Brazílie.

 

Rozhodnutí Dungy může být ranou pro Manchester United, ve kterém je jedním z klíčových hráčů a jeho absence v několika zápasech Premier League se může stát nepříjemností pro Manchester United. Již v první sezóně na Old Trafford nastoupil zatím k dvaceti zápasům. Hrál uprostřed zálohy místo Scholese, Carricka, nebo Hargreavese.

 

Bylo hodně diskutabilní, zda-li Anderson po příchodu na Old Trafford z FC Porta nedopadne jako Eric Djemba-Djemba, nebo Kleberson. Dnes, po pár měsících, se zdá, že ukončil trápení Brazilců na Old Trafford.

 

Záložník Manchesteru United nastoupil proti Coventry v Carling Cupu, když Scholes a Hargreaves byli zranění. Od té doby se ukazuje velmi dobře. Ubránil mimo jiné Cesca Fabregase v  zápase s Arsenalem a stal se hráčem zápasu v duelu s Liverpoolem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.