Brankář 2/2

V této druhé polovině si představíme možné posily na pozici brankáře.

 

1. Guillermo Ochoa, Mexiko, 22 let

 

Guillermo momentálně chytá za mexický tým America, ovšem v tomto týmu asi moc dlouho nevydrží, protože se hlasí hodně zájemců z Evropy. Jedním z nich je Manchester United, který by určitě získal jednoho z nejtalentovanějších brankářů na světě. V mexické reprezentaci má konkurenci, ale Perez má svá nejlepší léta za sebou a Sanchez už taky stárne, takže Ochoa se může stát jedničkou Mexika na dlouhou dobu. 

 

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=dpYU-VKzLgk

 

 

2. Sergio Asenjo, Španělsko, 18 let

 

Sergio je brankářem Realu Valladolid, kde většinou kryje záda Butellemu. Jeho talent nezahlédli pouze skauti Manchesteru United, ale také Liverpoolu a Evertonu. Ve Španělské reprezentaci to nemá lekhé, protože Španělsko má pravděpodobně nejlepší brankáře na světě. Dostat se do výběru v osmnácti letech přes Valdeze, Casillase, Reinu a Canizarese není nic lehkého. Je ale pravděpodobné, že se stane za pár let hvězdou Španělského fotbalu.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=5_MiBDBr4-8 ( V tomto videu je pouze v penaltovém rozstřelu, protože jiné video jsem nenašel)

 

3. Marco Amelia, Itálie, 25 let

 

Tento Italský brankář stále čeká na přestup do většího klubu. V této sezóně opět chytý za Livorno, kde mu ale již dochází nová motivace. Přestup do lepšího klubu by mu jistě pomohl. Těžko říct, zda-li se i v Italské reprezentaci prosadí na místo jedničky, protože na konec kariéry Buffona si musí ještě pár let počkat. Jasné ovšem je, že Amelia je v tuto dobu druhým nejlepším gólmanem Itálie.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=YeU9IDZJ5N0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.