Edwin o nedělním zápase

V neděli proti Tottenhamu bude hodně záležet na výkonu Edwina Van Der Sara.

 

Van Der Sar musí předvést skvělý výkon, jestli United chtějí postoupit dále v FA Cupu. Obrana se bude muset soustředit na Robbieho Keana, který dal vevčrejším zápase Carling Cupu proti Arsenalu svůj 101. gól za Tottenham.

 

"Příprava na zápas není pouze o tom, abych se připravil fyzicky. Často sledujeme DVD se zápasy, které hráli naši soupeři. Tyto DCS nám pomáhají v přípravě na zápas." řekl Edwin pro Manutd.com.

 

Velmi důležité je vědět, zda-li je hráč pravonohý, bnebo levonohý. Důležité je také vědět, co hráč udělá v situaci jeden na jednoho- jestli bude střílet, nebo udělá kličku." přiznal Sar.

 

V minulém roce se ocitl Keane sám před Edwinem, ale Edwin ho vychytal, ovšem při tomto střetu si poranil nos.

 

"V různých ligách se preferuje různý styl hry. V Anglii se hraje silově. Například při rohových kopech. Nikde jsem neviděl tolik nedovolených zákroků, jako tady. Jenže rozhodčí hru pouštějí, čímž je hra tvrdší a rychlejší." dodal Edwin.

 

" Úkolem útočníka je vstřelit gól. Brankář musí chránit sebe, ale také branku. Je důležité se naučit, v jakých situacích mám vyběhnout z brány a v jakých situacích radši zůstat v brance." zakončil brankář Manchesteru United Edwin Van Der Sar.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.