Al-Hilah – Manchester United 3:2

Manchester United prohrál v Rijádu v přátelském utkání s Al-Hilal 3:2.

I přes přátelské utkání poslal Sir Alex Ferguson na hřiště velmi silný tým, ale byli to domácí, kteří se dostali do vedení. V 19. minutě se totiž k odraženému míči dostal Al Qahtani a překonal Van der Sara v brance United. Vedení Al-Hilal ale netrvalo dlouho a v 25. minutě bylo vyrováno – Cristiano Ronaldo skvělou přihrávkou našel Carlose Teveze a ten překonal brankáře domácích. V 33. minutě se do střelecké listiny zapsal Ronaldo, když se hlavičkou prosadil po rohovém kopu Naniho. V 39. minutě rozhodčí odpískal vymyšlenou penaltu, jen aby dal Samimu Al Jaberovi příležitost skórovat v utkání na jeho počest. Al Jaber z pokutového kopu nedal Kuszczakovi šanci. V 53. minutě Al-Hilah kopal další penaltu, ale tentokrát neuspěl Mohamed Al Shalhoub (penaltu musel opakovat). V 56. minutě byl vystřídán Sami Al Jaber, kterého vyprovodily ze hřiště ovace 70,000 fanoušků i celého týmu United. V 73. minutě se Al-Hilal dostal do vedení, když Toma Heatona v brance United překonal nůžkami Al-Khasrashi. V závěru utkání mohl vyrovnat střídající Danny Wellbeck, který po faulu na jeho osobu zahrával pokutový kop, ale bohužel přestřelil. Zápas tak skončil vítězstvím domácích 3:2.