Red Devils jsou momentálně v Saudské Arábii

Sir Alex Ferguson se brání kritice, že si Manchester United udělal výlet do Saudské Arábie.

 

Manchester United je momentálně v Rijádu, v Saudské Arábii, kde se dneska střetne s týmem Al Hilal. Zápas bude věnován Samimu Al Jaberovi. Rudí Ďáblové ale čelí kritice, že zde jeli jenom kvůli penězům. Manažer United Sir Alex Ferguson argumentuje tím, že týmu pomůže teplé počasí a to i přesto, že se domů do Anglie vrátí pouze pár dní před nedělním utkáním FA Cupu proti Tottenhamu.

 

"Ve středu a ve čtvrtek zde podstoupíme tréninkové cvičení v dobrých a teplých podmínkách, takže to pro nás určitě bude výhoda předtím, než se vrátíme do Manchesteru. A až se vrátíme, tak to chceme dokázat. Před pár lety jsme byli v Dubaji a na konci sezóny jsme vyhráli FA Cup. Samozřejmě, že když se vrátíme domů a prohrajeme, lidé budou říkat, že je to kvůli našemu výletu, ale věřím, že nás to nijak nerozhodí. Jsme rádi, že zde můžeme být a doufám, že slunce bude během příštích dnů hřát ještě více. Do Manchesteru se vrátíme ve čtvrtek, takže budeme mít tři dny na to, aby jsme se na Tottenham připravili. Bude to skvělé utkání a snad nám náš výlet pomůže", řekl Sir Alex Ferguson.

 

Do Saudské Arábie odcestoval kompletní kádr Manchesteru United kromě Garyho Neville, Paula Scholese a Louise Sahy. S týmem odcestoval i 17letý útočník Danny Welbeck a Sir Alex Ferguson věří, že hráč se brzy objeví v prvním týmu United.

 

"Myslíme si, že má šanci a tohle bude jeho první šance s prvním týmem, takže to pro něj bude důležité utkání", dodal skotský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.