Kenwright: Wayne byl v slzách při odchodu na OT

Bill Kenwright, předseda Evertonu odhalil situaci při odchodu Wayna Rooneyho. Řekl, že Rooney byl v slzách, když ho prosil o povolení k přestupu do Manchesteru United.

Teenager nakonec odešel na Old Trafford za 25 milionů liber poté, co ho sám Kenwright s manažerem Davidem Moyesem zkusil přemluvit aby zůstal v Goodison Parku. Nicméně talentovaný mladík byl rozhodnut odejít.Kenwright vše vysvětlil listu Liverpool Echo:

 

“Míval sem telefonáty a dokonce i výhružky smrtí. Lidé tvrdili, že Rooney nikdy nechtěl opustit tento klub. V tom samém momentu jsem měl hovor s Waynem, ve kterém mně v pláči říkal, že musí opustit Liverpool ".

 

"Lidé tvrdili, že jsem lhal, ale pravda byla a je taková, že jsem společně s Davidem Moyesem měli 15 schůzek s Rooneym, při nichž jsme se ho pokoušeli přesvědčit a udržet v Evertonu. Pracoval jsem 15 až 16 hodin denně, ale nikdy jsem nepochopil tuto věc zvanou selhání – to se stát ale může, když se dostane do některých takových situací. Nikdy jsem nebyl v pozici, kdy bych to, co dělám nezvládal, ale mohu Vám říci, že jsem tomu byl velmi blízko.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.