Simpson je nadšený

"Cítím se, jako bych byl opravdu světovým hráčem, protože jsem hrál včera velmi dobře a ke spokojenosti mi chyběla pouze branka." řekl nadšený Danny Simpson po včerejším zápase.

 

21-letý hráč naposledy nastoupil za Manchester United proti Evertonu, když ho o poločase vystřídal John O"Shea. I přes velké komplimenty ze strany spoluhráčů více šancí nedostal, až do včerejšího zápasu s Newcastle, když ve druhém poločase nahradil Patrice Evru.

 

"Po zápase s Evertonem jsem mluvil s trenérem a spoluhráči, kteří mi tvrdili, že jsem hrál opravdu dobře a že se učím hrát ve velkém klubu." řekl Simpson pro MUTV.

 

"Poté jsem již nehrál, což byla zkouška mého charakteru. Přízeň lidí v takovýchto momentech velmi pomáhá. Musím tedy čekat na další šance, ve kterých můžu týmu pomoci." dodal Simmo.

 

Simpson v zápase s Newcastlem mohl dvakrát překonat Givena, ale chybělo mu trochu štěstí.

 

"Cítím se, jako bych byl opravdu světovým hráčem, protože jsem hrál včera velmi dobře a ke spokojenosti mi chyběla pouze branka. Byl jsem smutný, když jsem nevyužil svou první šanci. Byl jsem si jistý tím, že vstřelím branku, ale obrátil sem se a zjistil sem, že gólman mou střelu chytil." dodal Danny.

 

"Poté jsem byl v čisté gólovce, ale chybělo mi štěstí. Jakou šanci budu muset mít, abych se radoval s branky? Wayne řekl, že si musím odvést svou práci. On si myslí, že se musím více koncentrovat, abych překonal brankáře soupeře." přiznal Simmo.

 

Díky skvělému druhému poločasu se hráči Manchesteru United vrátili na první místo Premier League, protože hráči Arsenalu remizovali s Birminghamem City 1:1.

 

"Když sem přijel Newcastle United, tak jsme věděli, že to nebude lehké, ale my jsme se ukázali skvěle. Když jsem se dozvěděl, že Arsenal ztratil body, tak jsem chtěl hrozně moc vyhrát toto utkání. Oni zakopli a my jsme museli ukázat skvělý výkon, abychom vyhráli toto utkání. Kdybychom hráli tak jako včera, tak by jsme porazili každý tým v Evropě." dodal Simpson.

 

Simpson se rovněž rozpovídal na téma Alana Smithe, který v létě odešel z Manchesteru United právě do Newcastlu United.

 

"Když hrajete zápas proti svému bývalému klubu a prohrajete 6:0, tak musíte být hodně smutný. Ale Alan nebyů  smutný, ale naštvaný." zakončil Danny Simpson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.