Gilberto má údajně namířeno do Manchesteru

Podle německých médií je brazilský záložník Herthy Berlín Gilberto blízko podpisu smlouvy s Manchesterem United.

 

Brazilskému hráči vyprší v Herthě Berlín smlouva na konci sezóny a podle zpráv hráče a jeho agenta se nechystáv bundesligovém týmu smlouvu prodloužit. Podle německého Bild am Sonntag hráčův agent Alexandre Martins jedná s prvním týmem anglické Premier League o možném přestupu. Noviny dokonce tvrdí, že podmínky ohledně smlouvy jsou už dohodnuty a už se čeká jenom na hráčův podpis. Gilberto by údajně měl podepsat smlouvu do roku 2010, kdy chce po MS v Jihoafrické republice ukončit fotbalovou kariéru. 31letý hráč je momentálně s Herthou Berlín na soustředění na Tenerife.

 

"Nechci o tom moc mluvit. Mám několik nabídek, ale snad zůstanu v Berlíně. Možná odejdu do Anglie, Portugalska nebo zpátky do Brazílie. O budoucnost nemám strach", řekl Gilberto.

 

O defenzivního záložníka už oficiálně potvrdila zájem Benfica Lisabon, ale hráč by dal raději přednost většímu klubu jako je Manchester United. Do Herthy Berlín hráč přišel v roce 2004 ze Sao Caetano, již předtím působil v brazilských týmem Gremio, Vasco da Gama a Flamengo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.