Tři týdny bez Sahy?

Deník The Sun dnes uvedl, že Louis Saha si přivodil na tréningu zranění kolene, které ho pošle na tři týdny ze hry. Ještě včera Sir Alex Ferguson informoval o tom, že Francouz si zranění přivodil na tréningu, ale nemělo být vážné.

 

Saha od příchodu na Old Trafford v roce 2004 bojuje se zraněními. Jak sám přiznává, tak zranění mu nedovolují dostat se do formy. Do dnešního dne hrál Saha 110krát za Manchester United a vstřelil 41 branek. V Manchesteru United se všichni modlí, aby Saha nemusel na další operaci.

 

Jestli se tyto spekulace ukáží jako pravdivé, tak Ferguson bude mít k dispozici pouze dva útočníky- Wayna Rooneyho a Carlose Teveze. Nejnovější posila Manchesteru United, Manucho Goncalves odjel s reprezentací Angoly na Mistrovství Afriky a do Manchesteru se vrátí někdy v únoru. Není ovšem jisté, zda-li 24letý hráč dostane povolení, což by ještě víc komplikovalo situaci v útoku United.

 

Ferguson nedávno řekl, že v lednu nehodlá přivést nějakou posilu. V hledáčku Manchesteru United jsou ovšem tři jména- Dimitar Berbatov, Klaas Jan Huntelaar a David Villa. Britská média informují o tom, že Fergie již podal nabídku za hráče Ajaxu Amsterdam. Tato částka by se měla pohybovat okolo 13 miliónů liber.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.