David Gill a Alex Ferguson: Ronaldo je neprodejný

Sir Alex Ferguson uvedl, že anglický klub neprodá Cristiana Ronalda, přesto se v tisku objevují zprávy, že o hráče má velký zájem Real Madrid a Barcelona.

 

Španělský fotbalový mistr je spojen s Cristianem Ronaldem od léta roku 2006, kdy to po známém incidentu mezi Rooneym a Ronaldem vypadalo, že portugalský záložník Old Trafford opustí. V posledních týdnech se navíc objevily zprávy, že agent Cristiana Ronalda je v kontaktu s Realem Madrid ohledně případného přestupu hráče na stadion Santiaga Bernabeu. Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson i výkonný ředitel klubu David Gill říkají, že hráč není na prodej za žádnou cenu.

 

"Nikdy jsme nemluvili s agentem. David Gill to řekl jasně a má pravdu. Odchod Ronalda je prostě nesmysl. Proč by jsme Ronalda prodávali? Ronaldo je jedním z našich nejlepších hráčů a na to musíme reagovat. Chceme fanoušky ujistit, že o žádném prodeji vůbec neuvažujeme. David Gill má na sto procent pravdu. Prodáváme pouze ty hráče, které prodat chceme", řekl Sir Alex Ferguson.

 

"Není žádná šance, že by jsme jej prodali. Absolutně ne, za žádné peníze. Minulou sezónu podepsal nový kontrakt do roku 2012 a nejsme prodávající klub. Cristiano je tady šťastný. Alex a Carlos Queiroz ví, jak je důležitý. Ronaldo je část Manchesteru United. Je jako George Best nebo Eric Cantona. Nemůžete prodat takového hráče a nechystáme se to udělat", řekl David Gill pro bulvární deník The Sun.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.