Sir Alex Ferguson kritizuje fanoušky United

Sir Alex Ferguson kritizuje fanoušky Manchesteru United poté, co jeho tým porazil Birmingham v 21. kole Premier League 1:0 brankou Carlose Teveze.

 

Argentinský útočník United Carlos Tevez svým gólem rozhodl o vítězství domácích United nad Birminghamem 1:0. Manchester si sice v utkání vytvořil několik dobrých šancí, ale nedokázal je využít, navíc domácí nepodrželi ani fanoušci.

 

"Atmosféra utkání nebyla dobrá. Bylo to jako na pohřbu, potřebovali jsme, aby nás fanoušci podpořili. Opravdu jsme to dneska potřebovali. Fanoušci už dlouho nebyli tak slabí. V minulosti už jsme takovou atmosféru zažili. Před několika lety, když jsme dominovali, fanoušci se skvěle bavili. Občas potřebujeme, aby stáli za námi. Pomůže nám to předvést skvělý výkon, ale dneska nám nepomohli", řekl Ferguson.

 

"V zakončení jsme dneska byli lehkomyslní a příště si musíme vést lépe. Posledních 15 minut utkání Birmingham dominoval a pokud by jsme inkasovali, mohli bychom vinit pouze sebe. Mohlo to dopadnout špatně. Myslím si, že Park a Vidic byli dneska našimi nejlepšími hráči na hřišti", dodává skotský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.