Ferguson potrestal svůj tým miliónovou pokutou

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson potrestal své hráče pokutou jeden milión liber za vánoční večírek, který vedl k obvinění ze znásilnění.

 

Pokuta jeden milión liber je největší pokutou, kterou kdy jakýkoliv tým Premier League udělil svým hráčům za porušení disciplíny. Navíc Sir Alex Ferguson varuje, že pokud někdo v budoucnu poruší klubové pravidla, bude prodán do jiného klubu. Ferguson, který byl na své hráče vždy přísný, také zakázal jakékoliv budoucí večírky poté, co byl ze znásilnění 26leté ženy obviněn obránce United Jonny Evans. Fergusonovy se rovněž nelíbí jaký životní styl vedou fotbalové hvězdy.

 

"Fotbal se změnil, ale nemůžete ztratit kontrolu nad hráči. Proto v Manchesteru United děláme změny, když někdo porušuje pravidla. Když někdo pravidla poruší, poté je čas, aby odešel, protože tento klub je založen na tom, že všichni jsou spolu", řekl Ferguson.

 

Skotskému manažerovi se také nelíbí, jak se dnešní fotbalové hvězdy chovají.

 

"Dnešní fotbalisté musí být výrazní, ať už tetováním nebo náušnicemi. Už nechodí do malé italské restaurace, ale jdou do velké restaurace, na velmi známá místa", dodává kormidelník Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.