West Ham – Manchester United 2:1

Manchester United v 20. kole Premier League prohrál s West Hamem 2:1 a klesl na druhé místo v tabulce.

Sir Alex Ferguson nechal v zápase odpočívat Wayna Rooneyho, zatímco do sestavy se po zranění vrátil Hargreaves. Už v 8. minutě utkání se domácí dostali do obrovské šance. Po zaváhání obrany United se dostal k míčí Hayden Mullins a trefil břevno Kuszczakovy branky a dorážející Noble přestřelil. Ve 14. minutě ale udeřilo na druhé straně – Ryan Giggs centroval z levé strany a Cristiano Ronaldo prudkou hlavičkou otevřel skóre utkání – 0:1. V 35. minutě si Tomasz Kuszczak bez problémů poradil s hlavičkou Carltona Cole. O minutu později měl ale polský brankář plné ruce práce, aby vyrazil nebezpečnou střelu Solana z dálky. V 42. minutě opět hlavičkoval Cole, ale ani tentokrát neuspěl. V závěru prvního poločasu ještě Ronaldo střílel vedle.
Hned v úvodu druhého poločasu se nevešel mezi tři tyče pokus Solana z přímého kopu. V 66. minutě zahrál v pokutovém území rukou Jonathan Spector a kopala se penalta. Tu ale neproměnil Ronaldo, když vůbec netrefil branku. Pořekadlo "nedáš, dostaneš", se potvrdilo v 77. minutě. Mark Noble zahrával rohový kop a střídající Anton Ferdinand hlavičkou překonal Kuszczaka. V 82. minutě domácí přidali druhou branku, když se po přímém kopu Noble hlavičkou prosadil obránce Matthew Upson. V závěru utkání se pak o vyrování pokoušel Fletcher a pak i Evra, ale ani jeden neuspěl. Zápas tak skončil vítězstvím West Hamu 2:1.