Saha o své hře

Ve včerejším utkání svou šanci od prvních minut využil Louis Saha, který nahradil Carlose Teveze. Jak víme, tak Francouz se ukázal velmi dobře a vstřelil dvě ze čtyř branek, které jsme včera viděli na Stadium Of Light.

 

Francouz vstřelil svůj poslední gól v září právě proti Sunderlandu a i tentokrát byl hlavním katem Black Cats.

 

Louis skvěle spolupracoval s Rooneyem. Toto řekl o svém partnerovi:

 

"Wayne byl neskutečný. To díky jeho skvělé přihrávce jsem vstřelil gól. Jeho výkon nám zajistil vítězství!". řekl Saha.

 

"Hrát na takovém stadióně, jakým je Stadium Of Light, na kterém panuje skvělá atmosféra, je skvělé a opravdu rychle se tam stříli branky. Nám se to taktéž povedlo a myslím, že branky střílíme v důležitých chvílích. Myslím, že jsme se zachovali velmi profesionálně." řekl Louis.

 

Manchester United hrál stejně dobře i v druhém poločase, akorát nebyl tak produktivní, protože vstřelil již pouze jednu branku. Po penaltě za faul na Naniho zvýšil skóre opět Louis Saha. Penalty kope většinou Cristiano Ronaldo, ale v tu dobu již nebyl na hřišti, protože ho vystřídal Ji Sung Park.

 

"Potřeboval sem do sebe vrátit opravdového útočníka, což znamená produktivního. Konečně jsem využil své šance a jsem rád, když mé jméno svítilo na tabulce střelců." zakončil Saha.

 

O Sahovi se také rozpovídal boss United, Sir Alex Ferguson:

 

"Tyto dva góly nám velmi pomohly. Taktéž nám pomohl skvělý výkon Louise. Myslím, že on a Wayne tvoří dobrý duet a doufám, že se nemýlím. Jde z nich opravdu strach." řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.