Sunderland – Manchester United 0:4

Manchester United v 19. kole Premier League deklasoval Sunderland na jeho hřišti 4:0.

Sir Alex Ferguson nechal šetřit některé opory svého týmu jako například Teveze, Evru, Andersona nebo Giggse. Brankář domácích Craig Gordon se zapotil hned v 10. minutě, když musel likvidovat nebezpečný přímý kop Cristiana Ronalda. O pár minut později musel Gordon opět zasahovat, tentokrát proti střele Naniho. Na druhé straně pálil v 14. minutě vedle Etuhu a hned v zápětí minul i Louis Saha. V 17. minutě nepřesně hlavičkoval Wes Brown po centru Naniho. V 20. minutě se Manchester dočkal úvodní branky – Brown vysunul Rooneyho a ten střelou k pravé tyči nedal skotskému brankáři šanci – 0:1. V 30. minutě přidali United další branku, Wayne Rooney centroval a Louis Saha doklepl míč do sítě – 0:2. V 35. minutě předvedl Gordon dobrý zákrok proti hlavičce Browna. V 40. minutě vytěsňoval Kuszczak na roh nebezpečnou střelu Wallace. Po následném rohovém kopu hlavičkoval vedle Collins. V nastaveném čase prvního poločasu zvýšil na 3:0 pro United Cristiano Ronaldo nádhernou střelou z přímého kopu. V 56. minutě dobře vystřelil Jones, ale Kuszczak si s jeho pokusem poradil. V 57. minutě se po dlouhé době na hřiště dostal již uzdravený Park, který nahradil Ronalda. V 61. minutě právě Park dobře vysunul Naniho, který ale z úhlu minul. V 70. minutě se mezi tři tyče nevešel pokus Chopry z hranice vápna. V 74. minutě dobře vystřelil Rooney, ale trefil přímo Gordona. V 76. minutě se do velké šance dostal Rooney, ale z voleje z první po centru Naniho pálil nad. V 85. minutě kopal Manchester penaltu, když Chopra fauloval Naniho. Penaltu bez problémů proměnil Saha střelou pozemi k pravé tyči. V závěru utkání pak ještě Gordon musel vyboxovat prudkou ránu Naniho. Zápas tak skončil vítězstvím United 4:0.