Manucho: Splnění snů !

Angolský útočník Manucho, který nedávno podepsal kontrakt s Manchesterem United je velmi nadšený ze svého příchodu na Old Trafford, i přesto, že do týmu se zabuduje až po Mistrovství Afriky, na kterém bude reprezentovat Angolu.

 

Tento střední útočník dokázal během dvou sezón v Angolské první lize dvakrát zvítězit tabulku střelců. V rozhovoru pro MUTV řekl, že přestup do Manchesteru United je pro něj splnění jeho snu.

 

"Jsem fanouškem Manchesteru United od dětství až do teď. Teď mohu v tomto klubu trénovat a bojovat o místo v A-týmu." řekl Manucho.

 

"Jsem velmi šťastný, že jsem tady. Velmi těžko jsem pracoval, aby se mi to splnilo. Myslím, že se lehce aklimatizuji, protože hráči mě přijali mezi sebe a Cristiano, Nani a Anderson mluví stejným jazykem!" řekl Manucho.

 

I přes to, že před Manuchem stojí dlouhá cesta, aby se dostal do A-týmu Manchesteru United, Sir Alex Ferguson tvrdí, že Manucho se může stát hvězdou Premier League.

 

"Je to velmi rychlý a agresivně hrající útočník. Je také vysoký, protože má oklo 188 cm." řekl Sir Alex Ferguson v rozohovoru pro MUTV.

 

"Tři týdny byl u nás na testech a prezentoval se velmi dobře. Jsme nadšeni z toho, že se nám podařilo tak rychle dohodnout z jeho bývalým týmem." řekl Fergie.

 

V této sezóně Manucho pravděpodobně nenastoupí, ale Fergie přiznal, že v budoucnu může nastupovat častěji.

 

"Myslím, že bude potřebovat hodně času na aklimatizaci. Stejně jsem hovořil s Ole Gunnarem Solskjaerem, když přišel na Old Trafford. Myslel jsem, že rok nebo dva bude hrát v rezervě, ale po třech měsícíh jsem ho přesunul do A-týmu." přiznal Fergie.

 

"V tomto případě to může vypadat podobně. Až si zvykne na nové prostředí a naučí se tady hrát, tak má šanci. Každý mladý hráč se na to musí připravit." zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.