Rio i Owen jsou zpět na Sunderland !

Sir Alex Ferguson potvrdil, že důvodem, kvůli kterému chyběl Rio Ferdinand a Owena Hargreaves v zápase s Evertonem, bylo lehké zranění obou hráčů. Fergie přiznal, že zdraví těchto Anglických reprzentantů je v pořádku a uvidíme je v zápase se Sunderlandem, který se odehraje ve středu na Stadium Of Light.

 

Podle prvních zpráv by proti Sunderlandu neměl hrát Edwin Van Der Sar, což znamená, že se v brance opět objeví Tomasz Kuszczak.

 

"Myslím, že Rio a Owen budou připraveni na středu, ale zranění Edwina se ukázalo trochu vážnější, a proto ho neuvidíme v dalších dvou nebo třech utkáních." řekl Fergie pro MUTV.

 

"Budeme hrát v trochu jíné sestavě, než proti Evertonu. Naše sestava potřebuje trochu svěžesti, a proto uděláme dvě změny v rozestavení v zápase se Sunderlandem." řekl Sir Alex.

 

"Mám plno takových hráčů, jakými jsou Darren Fletcher, John O"Shea, Nani, Louis Saha a Park Ji-Sung, kteří jsou v plné síle a připraveni do hry. Díky nim mám více možností. Nebude ale moc změn, možná jedna nebo dvě." zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.