Edwin Van der Sar podepsal novou smlouvu

Brankář Manchesteru United Edwin Van der Sar podepsal s anglickým týmem novou smlouvu do roku 2009 a ukončil tak spekulace ohledně své budoucnosti.

 

37letému brankáři měla dřívější smlouva vypršet na konci této sezóny a spekulovalo se o tom, že by po konci sezóny mohl holandský brankář pověsit rukavice na hřebík nebo popřípadě přestoupit do Barcelony, která o něj projevila zájem. Van der Sar ale všechny tyto spekulace ukončil tím, že s Manchesterem podepsal nový kontrakt do června roku 2009, i když po EURU 2008 brankář ukončí reprezentační kariéru. Manažer United Sir Alex Ferguson již dříve uvedl, že Van der Sar byl nejlepším brankářem Manchesteru od doby Petera Schmeichela a proto je velmi rád, že Van der Sar podepsal novou smlouvu.

 

"Edwin podepsal smlouvu na další rok, takže zde příští rok bude působit jako hráč, pouze jako hráč. Jsme potěšeni tím, že podepsal novou smlouvu, jelikož jeho zkušenosti jsou k nezaplacení. Momentálně je brankářskou jedničkou a má šanci, že bude jedničkou i v příští sezóně, ale máme zde ještě Bena Fostera, který se vrátí po zranění, takže zde bude velká konkurence. Žádnému hráči nemůžete zajistit jeho pozici a že bude v týmu. Ale jsem si jistý, že Edwin bude chtít být číslem jedna. To je také důvod, proč podepsal novou smlouvu. Jsem si také jistý, že Ben a Tomasz budou chtít být vyrovnanými soupeři", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.