Sir Alex Ferguson k losu Ligy Mistrů

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson si myslí, že jeho tým to bude mít proti Lyonu v osmifinále Ligy Mistrů velmi těžké.

 

Manchester United se v osmifinále Ligy Mistrů střetne s Olympique Lyon, který v základní skupině vyřadil Glasgow Rangers a v posledních šesti sezónách slavil triumf ve francouzské lize. Ferguson Lyon chválí, že produkuje vlastní talenty a podle něj je klíčem k úspěchu uhrát ve Francii dobrý výsledek.

 

"Byl to možná nejtěžší z těch peti soupeřů, které jsme mohli dostat. Lyon vyhrál domácí ligu šestkrát po sobě. Je to neuvěřitelný rekord. V posledních letech sice ztratil jednoho nebo dva důležité hráče, ale pořád mají v týmu hráče jako jsou Benzema nebo Ben Arfa, kteří hrají v reprezentaci. Nebude to vůbec lehké, ale když se na to podíváme, tak v tu dobu snad budeme mít už všechny hráče k dispozici. Potom budu moci zvolit takový tým, jaký budu chtít. Poté budeme mít velkou šanci. Důležité bude uhrát ve Francii dobrý výsledek. Pak nám může být Old Trafford výhodou", řekl Sir Alex Ferguson pro Sky Sports News.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.