Rooney: Naše spolupráce je telepatická

Wayne Rooney opět přiznal, že v životě neměl lepšího partnera v útoku. Z výpovědi Angličana jde vidět, že mezi těmito hráči se tvoří něco jako telepatické myšlení.

 

Málo lidí po příchodu Teveze na Old Trafford věřilo v to, že Roo a Carlitos si budou takto rozumět. Jednak oba hráči ukázali všem pochybovačům, že se mýlili. Tito dva dali dohromady patnáct branek v této sezóně a některé padly po překrásné spolupráci těchto borců.

 

Wayne přiznal, že s Tevezem ho dělí jazyková bariéra, ale řekl, že to nemá vliv na komunikaci na hřišti.

 

"Mluvíme spolu velmi těžko, protože oba mluvíme jiným jazykem, ale to nemá žádný vliv na naši spolupráci, protože když nastoupím vedle takového talentovaného hráče, jakým je Carlos, tak zmizí všechny problémy. Na naši spolupráci pracujeme velmi tvrdě na tréningu, ale když vidím naši spolupráci na hřišti, tak to vypadá, že spolu hrajeme už velmi dlouho." řekl Wazza.

 

"Vše se odvíjí od zrakového kontaktu. Stačí jeden pohled na Carlose a už instinktivně vím, co chce s míčem udělat nebo kam chce abych naběhl. Vypadá to nádherně, když nás někdo vidí na hřišti. Branka, jakou Carlos vstřelil proti Middlesbrough dokonale ukázala to, o co se s Carlosem snažíme." řekl Rooney.

 

Rooney asistoval při vítězné brance Carlitose v zápase s Liverpoolem na Anfield Road. Rooney přiznal své naděje, že spolupráce mezi nimi na hřišti bude čím dál lepší.

 

"Oba se musíme ještě hodně učit, ale naše spolupráce bude čím dál lepší." zakončil Wayne Rooney.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.