FC Liverpool – Manchester United 0:1

Manchester United ve šlágru 17. kola Premier League porazil Liverpool na jeho hřišti 1:0 brankou Carlose Teveze.

Jako první zahrozil už ve druhé minutě utkání obránce Hyypia, ale naštěstí pro United pálil vedle. Ve 12. minutě střílel nebezpečně, ale vedle španělský útočník Torres. V 27. minutě se po rohovém kopu Gerrarda dostal do velké šance Hary Kewell, jehož střela byla z brankové čáry vyražena Andersonem a následná hlavička Fernanda Torrese skončila vedle branky Edwina Van der Sara, který při celé situaci špatně vyběhl. V 34. minutě nepřesně z dálky střílel John Arne Riise stejně tak jako Ferando Torres o tři minuty později. V 42. minutě udeřilo z ničeho nic na druhé straně – Ryan Giggs zahrál rohový kop po zemi k Wayne Rooneymu, ten našel střílou přihrávkou Carlose Teveze, který jenom nastavil nohu a usměrnil míč do sítě – 0:1. V závěru poločasu si Van der Sar poradil se střelou Stevena Gerrarda.
V 50. minutě otestoval pozornost brankáře Reiny dobrou střelou obránce Brown. Na druhé straně naopak Riise nevyzrál na holandskéhé brankáře v brance United. V 54. minutě hlavičkoval po centru Riiseho vedle Benayoun. V 69. minutě se ke střele dostal také Dirk Kuyt, ale Van der Sar byl na místě. V 76. minutě z dálky napřáhl střídající Ryan Babel a jeho střela těsně minula pravou tyč hostující branky. O pár minut později se objevil sám před Reinou Wayne Rooney, ale na španělského brankáře nevyzrál. Když pak v nastaveném čase Van der Sara nepřekonal ani Gerrard z přímého kopu, skončilo utkání 1:0 ve prospěch Manchesteru United.