Heinze stále naštvaný

Bývalý hráč Manchesteru United je stále naštvaný, že mu nebyl umožněn přestup na Merseyside.

Gabriel Heinze bude sledovat vzájemný duel United s Liverpoolem a to i přesto, že je na tým z Manchesteru stále naštvaný, že mu dříve nebyl umožněn přestup na Anfield Road.

 

Obránce ještě v týmu United byl rozhodnut, že odejde a když loni v létě nebyl jeho přestup do Liverpoolu umožněn, rozhodl se udělat krok do Realu Madrid. Tento 29ti letý Argentinec si sice své současné angažmá ve Španělsu užívá, ale i tak je rozzloben ze situací, které se v tom období děly.

“Stále nerozumím skutečnému motivu toho, proč mě United nepustili. Není to zrovna dobrý příklad pro fotbal,“ řekl Daily Mail a pokračoval. “Je neuvěřitelné, že se toto děje i v moderní době. V 21.století. Že United neprodá hráče do Liverpoolu.“

 

“Mám krásné vzpomínky na spoluhráče i fanoušky, ale neptejte se mě na názor k vedení klubu. Moc sem chtěl hrát za Liverpool, ale to už je minulost.“ Obránce se také vyjádřil k tomu, že by se rád s Manchesterem United utkal tváří v tvář.

“Neberu to jako pomstu. Ale opravdu moc rád bych se s Realem v Champions League utkal právě proti Manchesteru,“dodal.

“Byl by to velkolepý zápas bez jasného favorita.

United nikdy neveřili, že by o mě mohl mít zájem klub s „velkým jménem“, ale přesvědčil sem je o opaku a teď si nemohu stěžovat.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.