AS Řím – Manchester United 1:1

Manchester United remizoval v posledním utkání základní skupiny F Ligy Mistrů s AS Řím 1:1.

Sir Alex Ferguson poslal do zápasu několik mladých hráčů jako Kuszczak, Simpson, Evans nebo Pique. Kapitánskou pásku navlékl Wayne Rooney. A byl to právě on, který už v první minutě otestoval pozornost brankáře Doniho. V 18. minutě se ke střele dostal opět Rooney, ale opět netrefil branku. Na druhé straně si v 23. minutě poradil Kuszczak se střelou Pizarra. V 27. minutě nebezpečně hlavičkoval O’Shea po centru Rooneyho a brankář Doni měl plné ruce práce, aby jeho pokus vytěsnil na roh. V 29. minutě nepřesně hlavičkoval Esposito. V 33. minutě přišel první gól utkání – na rohový kop Naniho si naběhl Pique a hlavičkou překonal domácího brankáře – 0:1. V 37. minutě se do velké šance dostal Mancini a trefil břevno branky, kterou hájil Tomasz Kuszczak, dorážející Esposito hlavičkoval nad. V 41. minutě musel Kuszczak opět likvidovat střelu Manciniho.
Hned v úvodu druhého poločasu hlavičkoval nad Louis Saha po centru Simpsona. O minutu později nepřesně střílel Nani. V 54. minutě se po rohovém kopu Naniho dostal ke střele Carrick, ale Doni jeho pokus zlikvidoval. V 59. minutě Barusso pálil z dálky těsně vedle. Poté dvakrát nepřesně z dálky střílel Chris Eagles. V 71. minutě se AS Řím podařilo vyrovnat – Mancini pěknou střelou k tyči překonal polského brankáře v brance United. V 74. minutě z dálky napřáhl Vucinic a trefil tyč hostující branky. Když v 84. minutě Kuszczak vychytal Antunese a v 85. minutě si poradil i s hlavičkou střídajícího De Rossiho, skončilo utkání remízou 1:1.