Wes Brown se nedohodl na smlouvě, asi odejde

Wes Brown je možná na cestě z Manchesteru United poté, co odmítl poslední nabídku nové smlouvy.

 

Anglický reprezentační obránce měl podle předpokladů podepsat novou vylepšenou smlouvu na čtyři roky, ale opak je pravdou. Wes Brown nechce smlouvu podepsat, jelikož se mu nelíbí podmínky, které mu klub z Old Trafford nabízí. Manažer United Sir Alex Ferguson totiž uvedl, že Manchester nehodlá Brownovi smlouvu finančně vylepšit a připouští, že Brown by mohl z Manchesteru United odejít poté, co mu v létě na Old Trafford vyprší smlouva.

 

"Měli jsme několik schůzek s agentem Wese Browna, ale odmítli i naši poslední nabídku. Je to dobrá nabídka, ale zároveň naše poslední. Je to naše poslední slovo a nehodláme ustupovat. Existuje zde možnost, že Wes odejde, což je smutné", řekl Sir Alex Ferguson.

 

Wes Brown tak bude moci už od ledna jednat s ostatními kluby a pokud by se dohodl s jiným týmem, v létě by Manchester opustil zadarmo. Brown momentálně pravidelně nastupuje v základní sestavě United, jelikož kapitán Red Devils Gary Neville je stále zraněn. Pokud by Brown z Manchesteru odešel, ztratil by klub svého odchovance. V případě odchodu by jej mohl nahradit Danny Simpson nebo Phil Bardsley.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.