Ronaldo: Rozhodčí se zmýlil

Cristiano Ronaldo je nadšený tím, že jeho dvě branky zajistily včerejší vítězství nad Fulhamem, ale tvrdí, že kdyby nebylo špatného rozhodnutí Roba Stylese, tak mohl včera slavit první hattrick v dresu Manchesteru United.

 

22-letý Portugalec otevřel včera skóre fantastickou střelou do šibenice branky Fulhamu a v druhém poločase pojistil vítězství přesnou hlavičkou po centru Johna O"Shea.

 

V závěru zápasu se stala kontroverzní situace. Ronaldo běžel sám na Niemiho a snažil se mu vyhnout, ale po lehkém dotyku s Niemim ztratil v rychlosti rovnováhu a upadl v pokutovém území. Všichni na stadióně byli přesvědčeni, že Niemi fauloval a Manchester bude kopat penaltu, ale rozhodčí byl jiného názoru a ukázal Ronaldovi žlutou kartu za simulování.

 

Populární Cris tvrdí, že arbitr se zmýlil a Manchester měl kopat penaltu.

 

"Rozhodčí se rozhodl tak, jak se rozhodl, ale já musím říct, že se rozhodl špatně. Byl to evidentní faul. Jestli mohl arbitr vidět opakovaný záběr, tak viděl, že se Niemi nedotkl míče." řekl Ronaldo.

 

" Velmi mě naštvala žlutá karta za něco takového, ale takový je fotbal a i rozhodčí se mýlí. Nemyslím, že se rozhodčí v zápase choval nějak zvláštně, ale pro mne je nejdůležitější, že máme tři body." přiznal Ronaldo.

 

Branky, které vstřelil v zápase s Fulhamem byly jeho dvanáctou a třináctou trefou v této sezóně a i přes to, že celou dobu čeká na hattrick v barvách United, je velmi nadšený svými výkony.

 

"Někdy má máma žertuje: "Proč ty nikdy neumíš střelit hattrick?". Já se usmívám a říkám, že strašně rád střílím dvě branky v zápase." žertuje Cristiano. 

 

"Jsem záložník, né útočník, ale mým cílem je pomáhat týmu a vyhrávát se spoluhráči zápasy, ale nezáleží na tom, jestli gól připravím, nebo ho vstřelím." zakončil Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.