Ferguson: Nebojím se o formu Rooneyho

Sir Alex Ferguson věří, že Wayne Rooney rychle najde zápasový rytmus, který mohl mladý Angličan ztratit během pauzy, ve které se léčil ze zranění.

 

Před zápasem s Blackburnem Rovers si přivodil během předzápasové rozcvičky zranění populárni Roo. 22-letý útočník odpočíval od fotbalu necelé tři týdny. Před pár dny se Rooney vrátil do tréningu.

 

Před zraněním se odchovanec Evertonu ukazoval ve skvělé formě, protože vstřelil devět branek v devítí zápasech za United a reprezentaci Anglie.

 

Sir Alex Ferguson ale věří, že Rooney rychle najde formu a zanedlouho bude opět čarovat na Old Trafford.

 

"Wayne začal nedávno trénovat s A-týmem. Ukazoval se velmi dobře, takže se domnívám, že už mu nic nebrání k návratu do hry." řekl Fergie pro Sky Sports.

 

"Jeho kondice a rychlost už jsou na dobrém stupni. Wayne nehrál necelý měsíc, takže myslím, že jeho návrat do formy nebude trvat dlouho." řekl Fergie.

 

Manažer Rudých Ďáblů se rozpovídal rovněž na téma skvělé spolupráce Rooneyho s Carlosem Tevezem. Připomínám, že před zraněním Rooneyho tento duet dokázal vstřelit 12 branek v 8 zápasech řadě.

 

"Spolupráce Wayna s Carlosem je opravdu skvělá. Chyběl nám Rooney, když byl zraněný, o tom není pochyb. Před zraněním byl ve skvělé formě a věřím, že společně s Carlosem nás znovu očarují skvělou hrou." zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.