Nejspíš se chystá návrat kapitána!

Kapitán Manchesteru United Gary Neville se pravděpodobně vrátí na trávník v posledním utkání skupiny F Ligy Mistrů proti Římu.

Neville chyběl vinou zranění posledních osm měsíců, jenže nyní předpokládá, že po dvou nebo po třech zápasech za rezervu by se mohl vrátit do prvního mužstva.

 

Garry vynechal čtvrteční utkání rezervy proti Sunderlandu, ale manažer United Sir Alex Ferguson popřel spekulace o dalším zranění kapitána United.

 

"Samozřejmě, že to vyvolalo otázky, když nehrál v utkání rezervy proti Sunderlandu," dodal manažer, "ale nyní dává přednost trénování s námi."

 

"Mohl by hrát za rezervu, ale chtěl se dostat do skvělé kondice. My jsme souhlasili, protože je důležité aby se první rozehrál na tréninku než začne nastupovat do zápasů."

 

"Je zde možnost, pokud se mu příští týden povede dobře, tak s námi pojede do Říma a bude hrát. Nyní je na tom skvěle a myslím, že už brzy by mohl nastoupit."

 

 

Neville byl mimo hru kvůli zranění kotníku, které si přivodil v zápase proti Boltonu v březnu tohoto roku a pozdější zhoršení zdravotního stavu zapříčinilo tak dlouhé zotavování.

 

United mají v zápase proti Římu zajištěné první místo tabulky F,  nicméně to vypadá, že Sir Alex Ferguson využije právě tohoto klidu k tomu, aby se Gary Neville vrátil na větší scénu. 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.