Ronaldo je fanouškem Cantony

Cristiano Ronaldo přiznal, že ho velmi těší, když ho někdo porovnává s legendou United, Ericem Cantonou. Média si myslí, že po brance proti Sportingu Lisabon, oslavoval Ronaldo svůj gól stejně jako to kdysi dělal Francouz, tedy arogantně a s pohledem, kterým naznačoval, jako by se nic nestalo.

 

"Cantona byl fantastickým hráčem. Viděl jsem kazety z časů, kdy hrál za United. Jsem rád, že jsem ho mohl vidět, protože je to úžasný hráč. Vím kolikrát nastoupil a kolikrát pomohl klubu" řekl Cristiano.

 

" Je to velký úspěch být porovnáván s fotbalistou, který má takovou kariéru. Potkal jsem ho, když jsme dělali reklamu pro Nike. Je to fantastický člověk. Jsem jeho fanouškem a né pouze kvůli toho jakým byl hráčem, ale také díky tomu, jakým je člověkem." řekl Ronaldo.

 

" Mluví dobře o United i o hráčích. Je to velký úspěch, když jsem k němu porovnáván, ale každý hráč je jiný. Cantona měl jiný styl hry než já. Jestli je ještě někdo, kdo přemýšlí stejně jako já, tak to cítím jako motivaci, abych pracoval tvrději a byl lepším hráčem." řekl Ronaldo.

 

Během svého pobytu na Old Trafford, Cantona v 182 zápasech vstřelil 80 branek. Ronaldo, který do této doby odehrál 206 zápasů v barvách United vstřelil 61 branek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.