Manchester United – Sporting Lisabon 2:1

Manchester United v předposledním zápase základní skupiny Ligy Mistrů porazil na Old Trafford Sporting Lisabon 2:1 a zajistil si prvenství ve skupině.

Sir Alex Ferguson udělal několik změn, v brance se objevil Tomasz Kuszczak a po zranění se dostali zpátky do sestavy Vidic a Ronaldo. Naopak Giggs nebo Tevez usedli pouze na lavičku náhradníků. Jako první zahrozili v 13. minutě hosté, ale Joao Moutinho pálil z dálky vedle. O chvíli později jej na druhé straně napodobil Ronaldo. V 15. minutě už musel Rui Patricio zasahovat proti střele Ronalda z 25ti yardů. V 19. minutě se nevešla mezi tyče střela Louise Sahy. O chvíli později se Sporting dostal do vedení – obránce Fernando Abel z úhlu překvapil brankáře Kuszczaka a otevřel skóre utkání – 0:1. V 26. minutě sice Sporting přidal druhý gól, ale kvůli ofsajdu Liedsona neplatil. V 30. minutě si Kuszczak poradil se střelou Polgy z dálky. V závěru poločasu se pokoušel vyrovnat Nani, ale z dálky pálil vedle. Do druhého poločasu přišli oživit hru Manchesteru Carlos Tevez a Ryan Giggs. V 50. minutě zahrával přímý kop Giggs a Ronaldo nepřesně hlavičkoval. V 59. minutě se po rohovém kopu Giggse dostal k hlavičce Vidic, ale mířil nad. V 61. minutě Manchester vyrovnal – Ronaldo nastřelil nohu Carlose Teveze a od ní se míč odrazil do sítě – 1:1. V 68. minutě Rui Patricio zvládl střelu Ronalda a proti dorážce Andersona nemusel zasahovat. V 77. minutě nejprve neuspěl Ronaldo se svojí střelou z 12ti yardů a o chvíli později si portugalský brankář poradil s hlavičkou Carricka. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, míč si v 92. minutě postavil Ronaldo a pěknou střelou z přímého kopu zajistil domácím výhru 2:1.