Evra: Miluji United

Patrice Evra je dalším hráčem United, který v nejbližší době prodlouží smlouvu s United. Francouz přiznal, že je velmi šťastný na Old Trafford a nevidí žádný důvod, proč by neměl zůstat v United.

 

26-letý obránce je jedním z nejlepších hráčů United v této sezóně. Jeho kontrakt vyprší za půl roku, ale Patrice chce zůstat v Manchesteru.

 

" Miluji tento klub a samotnou hru tady. Po této sezóně mi zbývá rok do vypršení smlouvy, ale Manchester United ví o mé situaci. Já se budu koncentrovat na své výkony, a řešení této situace zůstává na agentovi a klubu." řekl bývalý hráč As Monaco.

 

Francouz je velmi skromný, když jde o pochvaly na jeho adresu.

 

"Hodně pracuji každý den. Fotbal je pro mne něco jako vrchol piramidy. Musím se hodně snažit, abych byl na vrcholu. Celou dobu musím ze sebe vydat vše. Všichni v klubu mi velmi pomáhají." dodal Patrice.

 

Patrice je známý nejen skvělými výkony na hřišti, ale také svou osobností. Je velmi oblíbený mezi kolegy a manažerem, vše se ale změní, když si povídají o reprezentacích.

 

"Pamatuji si, když Francie prohrála se Skotskem. Když jsem se vrátil do klubu, Fletch a Ferguson šíleli radostí a dělali si ze mě srandu, ale teď se směji já." žertuje Evra.

 

26-letý hráč pomohl své reprezentaci k postupu na EURO 2008. Tricolores postoupili do Rakouska a Švýcarska ze skupiny B společně s Italy, ale na úkor Skotů. Evra ale přiznal, že si přál, aby rodáci Sira Alexe Fergusona postoupili na evropský šampionát společně s jeho reprezentací.

 

"Byl bych šťastný, kdyby Francie a Skotsko postoupily na EURO 2008. Skoti si vedli velmi dobře během kvalifikace. Ale branka po dvou minutách zápasu s Itálií rozhodla o celém zápase. Škoda, že budou chybět v Rakousku a Švýcarsku, protože jejich fanoušci byli skvělí a vytvořili úžasnou atmosféru na Hampden Park." řekl Evra.

 

"Skvělé by bylo, kdyby Skoti porazili Italy, ale to se nestalo, protože takový je prostě fotbal." zakončil Patrice Evra.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.