Ferguson: Nezasloužili jsme si vyhrát

Sir Alex Ferguson po včerejším zápase s Boltonem Wanderers nezapoměl zkritizovat sudího Marka Clattenburga za jeho výkon. Skotský manažer byl naštavný z toho, jak agresivně hráli hráči Boltonu, kteří si nebrali servítky a hodně tvrdě atakovali hráče United.

 

"Myslím, že Bolton hrál agresivně. Čekal jsem, že rozhodčí bude mé hráče chránit, ale dnes to tak nebylo. V prvním poločase to byla rarita. Faul za faulem." řekl rozčíleně po zápase Sir Alex.

 

"Řekl jsem rozhodčímu, co si o něm myslím a asi se mu to nelíbilo, protože někteří rozhodčí neradi slyší pravdu. Ale musel jsem mu říct, jak špatně pískal v prvním poločase." řekl Ferguson, který sledoval druhý poločas z tribuny.

 

"Bolton bojoval o přežití. Jsou hodně dole v tabulce a ví o tom. Sudí je povinen trochu chránit naše hráče, ale to neudělal a hřiště se proměnilo v bojiště. Před koncem první půle jsme se nechali zbytečne vyprovokovat. Chtěli jsme získat míč a snažit se je porazit." dodal Ferguson.

 

" V druhém poločase Bolton bránil. Zasunuli se do defenzívy, a my jsme měli častěji míč. Ale opravdu jsme si nevytvořili velké šance a nemohu říct, že jsme si zasloužili vyhrát." dodal Fergie.

 

"Porážky jsou součástí tohoto sportu. Musíme se vrátit do hry, protože máme skvělé hráče a víme, že na to máme. Doufejme, že se budeme moci znovu těšit na sérii výher, tak jako po zápase s Manchesterem City." zakončil Sir Alex Ferguson. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.