Bolton – Manchester United 1:0

Manchester United prohrál ve 14. kole Premier League s Boltonem na jeho hřišti 1:0.

Sir Alex Ferguson dal volno Cristianu Ronaldovi a Pique nahradil v základní sestavě zraněného Vidice. V 10. minutě utkání padl po první vážnější akci gól – Ivan Campo zahrával přímý kop, k míči se dostal po chybě Piqueho Nicolas Anelka a ten se nemýlil – 1:0. V 15. minutě se poprvé dostali ke střele také hosté, ale Louis Sahy z otočky pálil hodně nad. V 29. minutě si s tečovanou střelou Carlose Teveze poradil Jussi Jaaskelainen. V prvním poločase se už nic zajímavého nestalo a do kabit se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí. Hned v úvodu druhého poločasu střílel nad Anelka. V 56. minutě zkoušel domácího brankáře z dálky překonat Carrick, ale rovněž minul. V 64. minutě zahrával přímý kop Owen Hargreaves a brankář Jaaskelainen musel vytáhnout skvělý zákrok, aby zabránil vyrovnání. V 69. minutě nepřesně střílel Portugalec Nani. V 72. minutě zahodil Carlos Tevez obrovskou šanci, když po přihrávce Evry netrefil zblízka branku Boltonu. V 77. minutě se po rohovém kopu Gigges dostal ke střele Nani, ale opět netrefil branku. V 85. minutě zase Rio Ferdinand hlavičkou mířil nad po rohovém kopu Giggse. V závěru utkání ještě mohl vyrovnat Hargreaves, ale jeho střela šla vedle. Manchester United tak po velmi slabém výkonu prohrál 1:0.