Saha věří v Silvestreho

Louis Saha přiznal, že celou dobu vzpírá svého rodáka, Mikaela Silvestreho, který se zranil velmi vážně v září tohoto roku. Louis mu tak přeje co nejrychlejší návrat ke hře.

 

Silvestreho nevídáme na hřišti od 15. Září, když si přetrhal vazy v koleně během zápasu s Evertonem na Goodison Park. To je již druhé vážné zranění tohoto 30-letého hráče v tomto roce. Zranění ramene v březnu ho vyřadilo na pět měsíců. Jednak Saha říká, že Mikael vzhlíží s optimismem do budoucna.

 

"Mikael pracuje velmi tvrdě. Má velmi nepříjemné zranění, ale je natolik silný, aby se vrátil do hry. Nebojte se o něj, protože sice přežívá těžké chvíle, ale je velmi namotivovaný na návrat na hřiště." řekl Saha.

 

Saha ale dokonale ví, co je to léčit se z dlouhodobého zranění a s motivací čekat na návrat do hry. Francouz je nadšen tím, že nedělní zápas proti Blackburnu byl jeho prvním zápasem, v kterém hrál od začátku.

 

"Byl jsem už namotivovaný na hru a návratem na hřiště, proto jsem velmi šťastný, že sem hrál. Hrajeme dobře, střílíme branky a mým snem je udržet tuto formu do konce sezóny." přiznal Louis.

 

"V šatně nás spojuje důvěra ve vlastní výkony. To je důležité v týmu, který chce válčit o největší cíle. Máme v týmu dost mladých, talentovaných hráčů, ale také hráče, kteří vnášejí do naší hry zkušenost. Je neuvěřitelné hrát vedle takových hráčů, jakými jsou Cristiano Ronaldo, Carlos Tevez a Wayne Rooney. To jsou tři hráči světové třídy." přiznal Saha.

 

"Jsou mladší než já, ale mohu se od nich hodně naučit. Jsem teď velmi šťastný a nemohu v této chvíli chtít více. Jsem velmi šťastný, že mí spoluhráči hrají fantasticky a také tím, že mohu hrát po jejich boku." zakončil Louis Saha.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.