Ben Foster je zraněním zničen

Brankář Manchesteru United Ben Foster uvádí, že je zničen z toho, jak nemůže hrát, jelikož se zotavuje z operace přetrhaných kolenních vazů.

 

Anglický brankář Ben Foster vkládal do této sezóny velké naděje hlavně poté, co se mu vydařila minulá sezóna na hostování ve Watfordu. 24letý brankář se chtěl porvat o místo brankářské jedničky s Edwinem Van der Sarem. Zranění kolene ale jeho naděje uhasilo a Foster by se měl až v březnu znovu postavit do fotbalové branky. Foster uvádí, že v této sezóně už si za Manchester asi nezachytá, pomohlo by mu nějaké hostování v jiném klubu.

 

"Na začátku února začnu trénovat spolu s týmem a až v březnu budu moci znovu chytat. Určitě chci chytat za Manchester, ale momentálně bych bral cokoliv – chytat za rezervní tým nebo krátkodobé hostování. Jsem zničen z toho, že se mohu jenom dívat a nemůžu hrát. Do této sezóny jsem vkládal mnoho nadějí. Bylo to tak zdrcující, když mi řekli, že budu osm měsíců mimo hru. Jediné co můžu dělat je zachovat klidnou hladu a tvrdě pracovat", řekl Ben Foster.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.