Fletcher nadšený z formy United

Darren Fletcher pochválil mladý útok United za to, že umí překvapit soupeře v nečekaných chvílích.

 

V poslední době díky fenomenální formě takových hráčů, jako jsou Carlos Tevez, Wayne Rooney a Cristiano Ronaldo, Manchester United vstřelí v každém zápasu více než jednu branku. Kapitán Skotské reprezentace myslí, že velkou roli hraje také Sir Alex Ferguson, který nabádá hráče do ofenzivní hry.

 

"Manažer chce, aby každý z nás hrál svým vlastním stylem a nekopíroval nějakého jiného hráče a jak jde vidět, tak to sebou přináší efekt. V poslední době si náš útok vede fantasticky a já jsem v týmu dlouho na to, abych věděl, že náš útok vede mládí." přiznal Darren.

 

" Musím přiznat, že jsme již dlouho neměli tak dobré křídelní hráče a útočníky." řekl Fletcher pro Manchester Evening News.

 

Dnes v základní sestavě United nemájí jisté místo ani takové hvězdy, jakými jsou Paul Scholes, Michael Carrick, Nemanja Vidic, nebo Ryan Giggs, kteří také střílejí branky. Proto Darren myslí, že síla útoku United je veliká.

 

" Podobně jako v minulé sezóně branky střílejí hráči ze všech řad. Každý hráč to potřebuje. Od hráčů našeho týmu se čeká, aby v každé situaci byli nekompromisní a jak jde vidět, zatím to platí. Na začátku sezóny jsme nedávali tolik branek jako teď, ale věděli jsme, že karta se obrátí na naší stranu." přiznal Darren.

 

" Nevystačí, abychom měli jednoho nebezpečného hráče, který by střílel branky. Střílíme téměř z každé pozice a v každém zápase je jiný hrdina, proto nám to jde tak dobře." zakončil Fletcher.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.