Adebayor: Nepodceňujte Arsenal

Útočník Arsenalu Londýn- Emmanuel Adebayor – řekl na adresu Manchesteru United, že by něměli podceňovat mladý tým Arsenalu, protože jejich tým může vyhrát titul.

 

Před pár dny Sir Alex Ferguson řekl, že ještě nikdy neměl tak dobrý tým, jako tuto sezónu, ale reprezentant Togo myslí, že mladičký tým Arsenalu bude také válčit o titul.

 

"Nejdůležitější je to, abychom vyhrávali a vykonávali svou práci. Až nám to vynese své ovoce, tak to bude výborné. Velmi vážným elementem pro hráče takovýchto klubů jsou mezinárodní zápasy, protože v nich získáváme mnoho zkušeností." řekl Adebayor pro MEN.

 

"V tomto roce se chceme postavit Manchesteru United a budeme velmi pracovat na trénngu, aby se nám to podařilo. Sezóna je velmi dlouhá a je velmi těžké stát se tím nejlepším týmem. Ale my se těšíme, protože prozatím jde vše tak, jak chceme." přiznal Adebayor.

 

"Věřím, že máme silný tým. V zápasech Carling Cupu a v zápase se Slavii jsme prokázali, že i mladí hráči mohou něčeho dosáhnout. Pro nás je každý výsledek důležitý, protože přinese odměnu v budoucnu." zakončil Emmanuel Adebayor.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.