Evra: Premiership prioritou

Patrice Evra řekl, že hlavním prioritem pro Manchester United je Premiership, i přes skvělé výkony v Lze Mistrů.

 

Svěřenci Sira Alexe Fergusona dokázali v minulé sezoně získat šestnáctý titul v historii. Dnes se jim daří také velmi dobře, protože jsou pouze za Arsenalem, který má lepší skóre. Ferguson, který nedávno oslavil 21 let práce na Old Trafford, ale tvrdil, že jeho snem je vyhrát Champions League.

 

Jenže Evra výrazně naznačil, že pro něj a jeho spoluhráče je největším prioritem obhájit titul v Premier League. Dnes hráči Rudých Ďáblů přivítají na svém stadióně Blackburn Rovers, který se v této sezoně ukazuje velmi dobře.

 

"Tento víkend náš čeká velmi těžký zápas. Myslím, že bude těžší, než ten s Arsenalem. Blackburn je silný tým, proto musíme být připraveni hlavně fyzicky." přiznal Evra.

 

" Hrál jsem již finále Ligy Mistrů v barvách Monaco ( Monaco prohrálo s Fc Porto v roce 2004 pozn. redakce) a chci vyhrát tuto trofej, ale nejprve chci obhájit titul v Premier League. To je priorita, protože musíme potvrdit loňský úspěch. Není lehké vyhrát Premier League. Je to jedna z nejlepších lig na světě a v minulé sezoně jsem byl velice šťastný, že se nám to podařilo." přiznal Patrice.

 

Francouz tvrdí, že Rudí Ďáblové mají natolik silný tým, aby vyhráli na všech frontách. Podle něj budou zápasy se silnými týmy rozhodovat o tom, kdo získá titul.

 

"Získánií titulu v této sezóně bude velmi těžké, proto budeme muset vyhrát zápasy se silnými týmy. Myslím, že nad nimi budeme mít psychickou převahu. Máme tým na to, abychom mohli vyhrát ligu, ale takto silný tým mají i Arsenal, Liverpool a Chelsea." dodal Evra.

 

" V této sezóně máme silnější tým, v kterém jsou nejlepší fotbalisté. S Carlosem Tevezem, Rooneym, Ronaldem, Giggsem a Nanim, víme, že můžeme porazit každého soupeře." zakončil Patrice Evra.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.