Fergie: Je to velká ztráta

Sir Alex Ferguson přiznal, že je velmi nešťastný, kvůli zranění ve formě hrajícího Rooneyho. Fergie přiznal, že mladý útočník si přivodil zranění velmi divně.

 

Rooney byl v poslední době velkým postrachem každé defenzívy soupeře United. V posledních sedmi zápasech dal osm gólů a byl vybrán nejlepším hráčem v Premier League za měsíc říjen. Jenže při pátečním tréningu si přivodil zranění, které ho vyřadí na měsíc ze hry. Ferguson se rozpovídal o zranění populárního Wazzy.

 

"To bylo velmi divné zranění. Hrál normálně, jenže pak celou silou udeřil do tyčky které drží síťku. Vypadalo to škaredě, ale mám naděje, že se vráti během čtyř týdnů." řekl Fergie.

 

"Byl ve veliké formě, ale to je život. Nenastoupí v zápasech s Blackburnem a Boltonem, ale to je hlavně ztráta pro Anglii. Myslím, že Rooney byl tím hráčem, který mohl upevnit Anglii hru na Euru 2008." dodal Fergie.

 

Zranění Wazzy způsobí, že nejpravděpodobněji dnes uvidíme na hřišti Carlose Teveze a Louise Sahu. Francouz je již v plné síle po zranění a dnes bude mít šanci ukázat Fergusonovi, že na něm může stavět. A nám nezůstane nic jiného, než přát Waynovi, aby se brzy uzdravil.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.