Pique: Chci hrát za United

Obránce Manchesteru United- Gerard Pique- je nadšený ze zájmu Atletica Madrid, ale chce zůstat v United.

 

Dvacetiletý Španěl přišel do United v roce 2004 z FC Barcelona a poslední sezónu hostoval v Zaragoze, a díky jeho skvělým výkonům byl zájem o jeho služby velký. V této sezoně chce Pique nastupovat za United co nejčastěji a pomoct mu v tom může velmi dobrý zápas s Dynamem Kyjev, v kterém vstřelil první branku Rudých Ďáblů.

 

"Nikdy nevíš co tě může potkat, ale já chci hrát za United. Když jsem slyšel, že mě chce Atletico byl jsem velmi šťastný, protože je to velký klub a hodně mě to povzbudilo." řekl Pique.

 

" Za chvíli stoletý klub se začíná dostávat do užší evropské špičky a tento tým chce získáva ty nejlepší hráče. Ale já na to nechci myslet, protože chci zůstat na Old Trafford, kde bych chtěl být den ode dne lepší a těšit se ze hry." přiznal Gerard.

 

Pique se také rozpovídal na téma Sir Alex Ferguson.

 

"Díky němu jsem se velmi zlepšil. Sir Alex mě učil jako svého syna o čem svědčí jeho determinace, která zapříčinila, že jsem zůstal v Manchesteru, přestože jsem mohl přestoupit do Zaragozy. Těžko se zvládá situace, že nehraji, ale Ferdinand a Vidic spolu vzorově spolupracují, proto jsem velmi šťastný s každé minuty na hřišti." zakončil Gerard Pique.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.