Anderson: Nejsem Kleberson, ani Veron

Po nepovedených přestupech Klebersona, Diego Forlana, nebo Juana Sebastiana Verona do Manchesteru United, hodně lidí tvrdí, že Premier League není liga pro Brazilské a Argentínské hráče. Ale nový hráč Manchesteru United- Brazilec Anderson myslí, že má šanci se prosadit.

 

19- letý záložník přišel na Old Trafford z FC Porto během tohoto léta a vypadá to tak, že si už zvykl na styl hry. Brazilec rovněž tvrdí, že společně s Tevezem zničí tvrzení, že Brazilským a Argentínským hráčům se v Premier League nedaří.

 

"Dobře znám historii Brazilských a Argentínských fotbalistů, kteří hráli na Old Trafford. Vím, že jejich kariéra v Premier League nebyla dobrá, ale doufám, že tuto pověst napravím. Společně s Carlosem dokážeme to, aby nikdo už nemluvil o tom, že Brazilci a Argentínci se nemohou prosadit v Premier League." řekl Anderson pro Daily Mail.

 

"Velmi moc bych chtěl umlčet kritiky, kteří říkají, že se neprosadím. Jsem Anderson- ne Kleberson, nebo Veron. Mám velké ambice a doufám, že má kariéra bude jiná, než u těchto dvou." přiznal Anderson.

 

"Jsem tu velmi šťastný a chtěl bych zůstat v Anglii co nejdéle. Pracuju na sobě a tvrdě makám na tréningu, takže musím pouze využít své šance." dodal Anderson.

 

Po posledním zápase v Premier League s Arsenalem, Cesc Fabregas řekl, že Anderson je simulant. Sám Anderson odpověděl na jeho slova.

 

"Jsem mladý, ale hlavně se starám o to, abych hrál čistě. Nikdy nepotřebuji simulovat, nedělám zbytečné scény. Já jsem hráčem a mým jediným cílem je hrát a vyhrávat trofeje." řekl Anderson.

 

"Manažer byl po zápase s Arsenalem s mým výkonem spokojen a to je pro mne nejdůležitější. Velmi si vážím toho, když mě Sir Alex pochválí, protože on se ve svém oboru vyzná, jako málo kdo jiný na světě." zakončil bývalý hráč FC Porto.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.