Pár slov od Ryana Giggse

Křídlo Manchesteru United Ryan Giggs doufá v to, že Manchester United hosty na Old Trafford překvapí nepříjemným výsledkem.

 

Rovers jsou na šesté pozici v tabulce a jsou ve velmi dobré formě. Jenže Giggsy je přesvědčený, že United opět vyhrají. Předchozí zápasy United jsou většinou vítězné.

 

"Naše forma je stejná jako pozice v tabulce- vše skvěle zapadá." řekl Ryan.

 

" Hodně hráčů se vrátilo po zranění, a proto jsem velmi šťastný. Gary Neville se krátce objevil na hřišti, Louis Saha hrál již proti Arsenalu. Ze zápasu bylo vidět, že je ohněm v našem týmu." dodal Giggs.

 

"Ani mladíci, kteří se nedostali na lavičku náhradníků jako Pique, Fletch a Simmo hráli důležitou část. Vypadáme opravdu silně a doufejme, že proti Blackburnu uděláme takový výsledek, jaký chceme." přiznal Giggsy.

 

Walšský hráč tvrdí, že United měli na to, aby odvezli z Emirates Stadium více než jeden bod. Ďáblové hráli skvěle v druhém poločase, také vedli. Vše se ale obrátilo pro nim, když Gallas skóroval.

 

" Opravdu jsem rád za bod z Emirates Stadium, ale kvůli průběhu zápasu se cítím jakobychom prohráli. Ale když si vzpomenu jakou hru jsme prezentovali a také pořád prezentujem, tak mohu z lehkostí říct, že jsme velice silní. Arsenal je lídrem, ale jejich pozice není příliš jistá. Doba, která uplyne než United budou první v tabulce, nebude dlouhá." řekl v rozhovoru pro MUTV Ryan Giggs.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.