Ronaldo: Jsme lepší než minulý rok

Cristiano Ronaldo je přesvědčen, že Manchester United je mnohem lepším týmem, než minulý rok. Portugalec rovněž přiznal, že v této sezóně, díky širokému týmu, budou Rudí Ďáblové hlavním favoritem na vítězství v Lize Mistrů.

 

Tým z Old Trafford si již ve středu zajistil postup do osmifinále Ligy Mistrů, když porazil na Old Trafford Dynamo Kyjev. Manchester United je také jediný tým, který vyhrál všechny své zápasy ve skupině.

 

Cristiano vstřelil proti Dynamu jednu ze čtyř branek a má na svém kontě 8 branek v 10 zápasech, které v této sezoně stihl odehrát. Bývalý hráč Sportingu Lisabon věří, že si v tomto roce United dojde pro triumf v Champions League.

 

" Manchester United je jedním z favoritů na vítězství v Champions League." řekl 22-letý borec.

 

" Celý tým tvrdě pracuje a víme, že máme větší šance na trofeje, než v minulé sezoně." dodal Cristiano.

 

"Máme nové hráče, máme novou sílu, máme nový styl. Díky tomu máme větší šance na branky a úspěchy a to je ve fotbale nejdůležitější." přiznal Ronaldo.

 

" Máme silnější tým, než v minulé sezoně. Chceme vyhrát Premier League i Champions League. Věříme, že se nám to podaří." řekl Cristiano.

 

Rovněž Carlos Tevez a Wayne Rooney hráli skvěle ve středečním zápase s Ukrajinským mistrem- Dynamem Kyjev. Ronaldo věří, že skvělá spolupráce této dvojky bude mít hlavní podíl na skvělých výsledcích United.

 

"V posledních pěti, nebo šesti zápasech, byli Carlos s Waynem neskuteční. Velmi dobře vědí, jak spolu hrát a střílejí hodně branek. Jsou opravdu fantastičtí." zakončil Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.