Ferguson o utkání s Kyjevem

Sir Alex Ferguson potvrdil, že Manchester United chce vyhrát skupiny F v LM poté, co se anglický tým již kvalifkoval do další fáze soutěže.

 

Manchester United včera večer rozdrtil Dynamo Kyjev s přehledem 4:0, zatímco AS Řím v závěru utkání zachránil bod v Lisabonu. Manchester se koncem tohoto měsíce na Old Trafford střetne se Sportingem Lisabon a i když Ferguson udělá změny v sestavě, prioritou mužstva je skupinu vyhrát. Manchester momentálně vede skupiny F o pět bodů před AS Řím.

 

"Ano, je to důležité (skončit na prvním místě ve skupině). Myslím si, že pokud vyhrajeme příští utkání, vyhrajeme skupinu a o to nám jde. Nevím, jestli to byl perfektní výkon, ale výsledek je pro nás skvělý. Dostali jsme se do další fáze Ligy Mistrů a s tím musíme být spokojeni. Pro mladé hráče to určitě bylo něco nového. Pique dostal šanci a skóroval. Poté to pro nás bylo lehčí. V druhém poločase už se nám hrálo mnohem lépe. Když přišel na hřiště Rincon, způsobil nám pár problémů. Ale hlavně v druhém poločase jsme si vytvořili hodně šancí a mohli jsme vstřelit více branek", řekl Sir Alex Ferguson pro Sky Sports 2.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.